הידעת ?

החלפת מקום עבודה ב-6 השנים האחרונות?   יש לך ילד הלומד בחינוך המיוחד?   קיבלת דמי אבטלה ?  בדוק זכאותך לקבלת החזרי מס.  לחץ כאן: החזרי מס לפרטים נוספים.

הישארו מעודכנים

הרשמו לרשימת הדיוור של משרדנו, ונעדכן אתכם בחדשות, עדכונים ומידע חשוב
דף הבית >> מאמרים >> איך לבחור את יועץ המס המתאים לך ?

טיפים ומאמרים

יצאת לדרך עצמאית? 
שאלת השאלות: איך לבחור את יועץ המס המתאים לך ביותר?

 
יועץ המס מטפל בקשר שלך עם רשויות המס ובמקרים רבים גם מנהל את חשבונותיך. אפשר בהחלט להסתכל עליו כעל איש הסוד שלך, מי שחשוף לקרביים של העסק שלך ואף משפיע על מצב חשבונותיך. מכיוון שכך, עלייך לוודא בראש ובראשונה שיש לך חיבור טוב לאדם שמולך, שניתן לסמוך עליו, שיש לך תחושה נינוחה לשוחח עמו, לשאול אותו שאלות ולקבל תשובות. 

איך בודקים אם יש חיבור בינך ובין יועץ המס? נפגשים איתו, משוחחים עמו, שואלים שאלות. בשיחתכם יש לברר אם הוא יטפל בך באופן ישיר או מי מעובדיו. אם לא יטפל בך באופן ישיר, חשוב ליצור היכרות מקדימה עם העובד הרלוונטי. 
 
דרך נוספת לברר האם האדם מולך הוא המתאים לשמש עבורך יועץ מס, היא לבקש מספרי טלפון של לקוחות ממליצים. שיחה עם לקוחותיו הנוספים תסייע בהבנה אם סגנון העבודה והקשר המתואר בפניך מתאים לצורך שלך ולאישיות שלך. 

במידה ותחושתך היא שהאדם היושב מולך יכול להתאים, אני ממליצה בחום לברר עמו גם כמה שנות ניסיון בייעוץ מס אחוריו, מה תחומי ההתמחות העיקריים שלו והאם הוא רשום בפנקס יועצי המס המייצגים ויש לו רישיון בר תוקף.
בהצלחה!

רוצה לקבל פרטים נוספים בנושא?  רוצה לקבל את עזרתי? אני זמינה כאן ואשמח לעזור.