הידעת ?

החלפת מקום עבודה ב-6 השנים האחרונות?   יש לך ילד הלומד בחינוך המיוחד?   קיבלת דמי אבטלה ?  בדוק זכאותך לקבלת החזרי מס.  לחץ כאן: החזרי מס לפרטים נוספים.

הישארו מעודכנים

הרשמו לרשימת הדיוור של משרדנו, ונעדכן אתכם בחדשות, עדכונים ומידע חשוב

החזר מס - יכול להיות שמגיע לך כסף ממס הכנסה!

גם בחלומות הוורודים אנחנו בדרך כלל לא מדמיינים שברז של כסף נפתח לנו מעל הראש והשטרות זורמים... אבל אם מגיע לך החזר מס, זה בדיוק מה שעומד לקרות לך. לקבל אלפי שקלים ככה מבלי להתכונן לכך זה דווקא נחמד, לא? אז איך נדע אם החלום הזה עומד להתגשם גם אצלך?

החלפת מקום עבודה? עשית השנה מילואים? קיבלת דמי לידה או דמי אבטלה? האם יש לך ילד עם ליקויי למידה הלומד בחינוך מיוחד? ועוד... אם השבת בחיוב על אחת השאלות, יכול מאוד להיות שמגיע לך החזר מס, וההחזר יכול להגיע לגובה של אלפי שקלים! 
מה זה בכלל החזר מס?
החזר המס מיועד לשכירים בלבד, הוא נוצר כאשר התשלום שלך למס הכנסה במהלך השנה גבוה מחבות המס שלך בפועל. זה עלול לקרות כאשר ניכוי המס במקור על ידי המעסיק שלך לא תואם את ההכנסה השנתית שלך, ויש הרבה סיטואציות שעשויות להביא לכך, מיד אפרוט אותן עבורך.

במצב כזה, אני מגישה עבורך בקשה להחזר מס, המלווה בטפסים הדרושים, ומס הכנסה משיב אל חשבונך סכומי כסף ששולמו על ידך מעבר לצורך. הסכומים, כאמור, יכולים להגיע לאלפי שקלים. 
מי זכאי לקבל החזר מס?
 • החלפת מקום עבודה
 • קבלת דמי לידה
 • קבלת דמי אבטלה
 • תרומה לארגונים מוכרים בסך של לפחות 190 ₪ 
 • אתה הורה יחיד או הורה המשלם מזונות
 • אתה הורה שילדו לומד במסגרת חינוך מיוחד והוכר על ידי המדינה 
 • הוצאת תואר אקדמי או קבלת תעודה מקצועית
 • ביצעת פעולות בניירות ערך
 • אתה עולה חדש
 • אתה חייל משוחרר
 • עבודה במהלך שנה אחת גם בארץ וגם בחו"ל
 • מגורים מעבר לקו הירוק
 • בעיה רפואית שלך, של בן/בת זוג או של קרוב משפחה מדרגה ראשונה
איך אני יכולה לעזור לך?
טיפול עצמאי בקבלת החזר מס יכול להיות מתיש ובירוקרטי. ביצוע התהליך באופן עצמאי דורש ממך לבדוק את זכאותך, ובהנחה שנמצאת זכאי, עליך להמציא את הניירת והטפסים הרלוונטיים, להגישם כהלכה ולבצע מעקב אחר הטיפול. סביר מאוד להניח שגם עם המון רצון טוב, זה יתקע לך איפשהו בדרך, כי ענייני היום יום ועיסוקייך השונים ידחקו הצידה את הטיפול בהחזר המס, שדורש תשומת לב, הכנה וטיפול בפרטים הקטנים. 

כשאני עושה את זה עבורך, החיים הרבה יותר פשוטים, והיות שאיני גובה תשלום על בדיקת הזכאות, הרווח הוא כולו שלך. איך זה עובד? עם פנייתך אני מבצעת את בדיקת הזכאות שלך, המתבססת על נתונייך האישיים. במידה ואכן נמצא שבסבירות גבוהה מגיעים לך החזרי מס, צוות משרדי מנחה אותך ומסייע לך באיסוף המסמכים הדרושים, ולאחר מכן אנחנו מגישים עבורך את הבקשה. אני וצוות משרדי מנוסים מאוד בתחום של החזרי מס ולכן אנו מגישים את הבקשות להחזר מס במקצועיות, ביעילות ובמהירות, ומוודאים כי הכסף מועבר לחשבונך בסיכומו של התהליך.

עבור כמה שנים אחורה אפשר להגיש בקשה להחזר מס?
בקשה להחזר מס ניתן להגיש בגין 6 שנים אחורה. המלצתי אליך לשים לב שאינך 'מפקיר' את כספך כאשר רק בגלל שאינך מבצע בדיקת זכאות להחזר מס במשך מספר שנים רב יותר. אני כאן בשבילך בכל עת כדי לבדוק את זכאותך בהליך מהיר ופשוט – וללא תשלום.  
כמה זמן לוקח תהליך הגשת הבקשה להחזר מס ומה גובה ההחזר הצפוי?
גבוה ההחזר משתנה ממקרה למקרה ותלוי במאפיינים האישיים של מגיש הבקשה, אך באופן עקרוני, ההחזר בהחלט יכול להגיע לאלפי שקלים ואף יותר. התהליך כולו, מרגע הגשת הבקשה להחזר ועד לקבלת הכסף אל חשבון הבנק יכול להימשך מספר חודשים, אך לשם כך אני כאן, מבצעת מעקב ומוודאת שהתשלום מועבר אליך.

עקרונית, מרגע שאושר ההחזר מס הכנסה אמור להעביר התשלום אל חשבונך בתוך 90 ימים. בתוספת ריבית במידה וישנם עיכובים מעבר לקבוע בחוק.

עד היום קיבלו לקוחותיי סך כולל של כ- 750,000 ₪ כתוצאה מהחזרי מס. אני אשמח לעמוד גם לרשותך ולסייע לך לקבל כסף שמגיע לך. 
אגב, האם יש איזשהו סיכון בפנייה הישירה למס הכנסה?
לא, אין כל חשש. הפנייה הישירה למס הכנסה אינה נחשבת פתיחת תיק ואין קשר בינה לבין כל התחשבנות עתידית של מס הכנסה איתך.

שאבדוק את זכאותך להחזר מס?
כדאי לך מאוד! באמצעות מילוי השאלון הקצרצר המצורף, אוכל לחזור אליך בהקדם עם תשובה לגבי זכאותך האפשרית. 
אני, לימור בראל חדד, בעלת משרד לייעוץ מס במודיעין, אשמח לסייע לך לקבל החזר מס של אלפי שקלים. אני מתחייבת לבצע עבורך את העבודה על הצד הטוב ביותר, ביעילות ובמקצועיות, ולפעול לכך שכספך יגיע אליך במהירות.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, זה מספר הטלפון שלי 050-8616168 ונין גם ליצור עמי קשר כאן  ואשמח לעמוד לשירותך.

ואם מקום מגורייך באזור מודיעין – זכית גם לקרבה פיזית. משרדי ממוקם במודיעין ואשמח להעניק לך שירות קרוב לבית וקרוב ללב.
בכל השאלות המצורפות יש להתייחס לתקופה של 6 שנים אחורה: