הידעת ?

החלפת מקום עבודה ב-6 השנים האחרונות?   יש לך ילד הלומד בחינוך המיוחד?   קיבלת דמי אבטלה ?  בדוק זכאותך לקבלת החזרי מס.  לחץ כאן: החזרי מס לפרטים נוספים.

הישארו מעודכנים

הרשמו לרשימת הדיוור של משרדנו, ונעדכן אתכם בחדשות, עדכונים ומידע חשוב

ייעוץ מס

פתחת עסק לאחרונה? יש לך מחשבות או חלומות על פתיחת עסק? כבר יש לך עסק וברצונך לקפוץ מדרגה בעסק הקיים שלך?

מהיכרותי הארוכה עם עולם העצמאים אני מאמינה שראשך מוצף במחשבות על איך לעשות את זה נכון, איך להרוויח כסף בעסק שלך, איך לעבוד ביעילות, איך לעשות מינימום טעויות ומקסימום רווחים, ולצד כל זה ליהנות מהעבודה בעסק! כששואלים אותי אם כל זה אפשרי – אני עונה שכן, אפשרי! רק צריך לנהל את זה נכון ולשם כך, רצוי שיהיה יועץ מס בתמונה.

למה לך להיעזר ביועץ מס? הנה, מיד אספר לך כאן בהרחבה, אבל במשפט אחד:

יועץ מס משחרר אותך מהקשר עם רשויות המס, מהתעסקות עם ניירת, בירוקרטיה ומספרים ומתשלום מסים מיותרים. יועץ מס משפר את יכולות הניהול שלך באמצעות ייצור נתונים פיננסיים מדויקים ומהימנים שמשקפים את מצב העסק שלך והפניית תשומת ליבך למשמעויות של נתונים אלו.

אני, לימור בראל חדד, יועצת מס מוסמכת ומקצועית, בעלת משרד יעוץ מס במודיעין, אשמח מאוד ללוות אותך ולהעניק לך את מיטב השירותים שלי, בעסק שלך.

קשר עם רשויות המס – מחויבותו של כל עסק

יש לך עסק? על פי החוק בישראל, מחובתך לדווח על הכנסותיך ועל הוצאותיך לרשויות המס השונות.
מכיוון שהטיפול מול רשויות המס דורש לא מעט זמן והרבה מאוד התעסקות עם ניירת, בירוקרטיה ומספרים, מדובר בפעולות שלא כל בעל עסק מעוניין ויכול לבצע בעצמו, וכאן בדיוק נכנס לתמונה יועץ המס. בנוסף, הרבה פעמים נדרשת התמחות מיוחדת של יועץ מס, שעוסק בכך בקביעות, על מנת לדאוג להורדת נטל המס למינימום האפשרי. 

ההתמחויות השונות
המשרד שלי מתמחה בביצוע כל הפעולות אשר בעלי עסקים קטנים וגדולים צריכים לבצע מול רשויות המס השונות: 
  • ייעוץ מס
  • הנהלת חשבונות
  • הגשת דוח שנתי
  • הגשת הצהרת הון
  • תיאומי מס
  • ייצוג מול רשויות המס 
  • החזרי מס
  • הכנת משכורות לעובדים שלך
  • ליווי בפתיחת עסק חדש
אני מעניקה לך את השירותים האלו מתוך מחויבות מלאה לאמינות בדיווח ולעמידה בלוחות הזמנים המוגדרים על ידי הרשויות, להגשת הדוחות השונים. בנוסף, אני כיועצת מס מקצועית, מבצעת מעקב שוטף על כל הפעילות העסקית שלך, ומסוגלת לספק תגובה מיידית לכל שינוי שהעסק שלך עובר. אני מלווה אותך לאורך כל הדרך, בין אם בשיחות טלפוניות ובין אם בפגישות יזומות – על פי הצורך וההעדפה. התוצאה היא שאתה מקבל שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, שאני מתווה את דרכך בתוך סבך הביורוקרטיה מול הרשויות ומסייעת לך בניהול הפיננסי של העסק בצורה שקולה, חוקית ויעילה.

ממש עכשיו פתחת את העסק?

ההתמחות שלי בתחום ייעוץ המס כוללת מתן שירות לבעלי עסקים מרגע הקמת העסק. כשאני מלווה את לקוחותיי, הם מתייעצים איתי עוד טרם ההקמה המעשית של העסק, על מנת לוודא שאכן יש לו היתכנות מבחינה כלכלית, כדי לדעת מהו הזמן הנכון ביותר לצאת לדרך, להבין מה ההוצאות וההכנסות הצפויות ואיזה סוג עסק נכון להקים (עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ וכד') ההסתייעות בגורם מקצועי בשלב מוקדם תשים בידך את כל האינפורמציה הקיימת לגבי עתידו הכלכלי של העסק המתוכנן, ותאפשר לך לקבל החלטות באשר להקמת העסק.
אני וצוות משרדי נשמח להיות שם גם עבורך בצעדיו הראשונים של העסק שלך, לתת לך את הגב והגיבוי בהיבטים הפיננסיים כדי לאפשר לך לקבל את ההחלטות הניהוליות הטובות ביותר עבורך. גיל לינק

העסק שלך כבר פעיל?

לכל בעל עסק פעיל אני ממליצה לעבוד בקביעות עם יועץ מס שבאפשרותך לסמוך עליו בעיניים עצומות. נכון שבאופן תיאורטי באפשרותך להעביר בעצמך את הדיווחים הנדרשים לרשויות המס השונות, אבל כשצריך לדאוג לפעילותו התקינה של העסק בכל הרבדים שלו, ובוודאי אם רוצים להרחיב את פעילותו – מניסיוני, אין פנאי לעשות את זה לבד וכן אין את הכלים הדרושים כדי לעשות את זה נכון ויעיל. בפרט כשהעסק מתרחב – הקשר מול רשויות המס הופך להיות מורכב יותר. אני ממליצה לך בחום לחבור ליועץ מס מקצועי, שיסייע לך בניהול הקשר עם רשויות המס, כך שתחום העיסוק העיקרי שלך יהיה ניהול העסק והרחבתו.

כשאני מעניקה לך שירותי יעוץ מס אני פשוט איתך, אני השותפה השקטה שלך שנמצאת שם נטו לעזרתך. אני מנחה אותך בכל הקשור להנהלת חשבונות, אני מוודאת שהעובדים שלך (במידה וישנם) מועסקים בהתאם לכללים ואני דואגת לכך שרשויות המס והביטוח הלאומי יקבלו ממך דיווחים שוטפים ומהימנים.

בתור יועצת המס שלך אני מגבה אותך בעדכונים שוטפים אודות המצב הפיננסי שלך. אני מעבירה לך את המידעים טלפונית או בפגישות פנים מול פנים, לפי מה שנוח לך, ואני דואגת לבצע את כל המשימות במקצועיות, תוך עמידה בלוחות הזמנים ומסירת נתונים מהימנים ומדויקים.
מה יוצא לך מכל זה? המון!

שקט נפשי אמיתי, שמאפשר לך לנהל את העסק שלך בביטחון ובצלילות דעת, ועם כל הפנאי הדרוש לכך.
לצד זה, אני חוסכת לך את תשלומי המס למינימום ההכרחי והרווחים שלך גדלים למקסימום.

גם העסק שלך יכול להיות בידיים טובות בכל מה שקשור לייעוץ מס – אני, לימור בראל חדד, בעלת משרד לייעוץ מס במודיעין, מתחייבת לבצע עבורך את העבודה על הצד הטוב ביותר, ביעילות ובמקצועיות, ולפעול עבורך לתשלום המס הנמוך ביותר ולחסכון משמעותי של זמן וכסף. 

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת היכרות: זה מספר הטלפון שלי 050-8616168 וניתן לפנות אלי גם כאן ואשמח לקבוע פגישת היכרות.