הידעת ?

החלפת מקום עבודה ב-6 השנים האחרונות?   יש לך ילד הלומד בחינוך המיוחד?   קיבלת דמי אבטלה ?  בדוק זכאותך לקבלת החזרי מס.  לחץ כאן: החזרי מס לפרטים נוספים.

הישארו מעודכנים

הרשמו לרשימת הדיוור של משרדנו, ונעדכן אתכם בחדשות, עדכונים ומידע חשוב

אודותיי

לימור בראל חדד, ייעוץ מס במודיעין
נעים מאוד,
אני לימור בראל חדד, יועצת מס ממודיעין, ואני מאוד שמחה שהגעת לכאן.
אם הגעת אל האתר שלי, יתכן שמעסיקים אותך נושאים כמו הקשר עם רשויות המס. אולי קיבלת דרישה מלחיצה בדואר להגשת הצהרת הון? אולי עליך להגיש דוח שנתי? אולי בכוונתך לפתוח עסק חדש? אולי בכלל לבצע תיאום מס? אולי דרושה לך עזרה עם הנהלת החשבונות?
כך או כך – אני כאן בשבילך! ומטרת העל שלי היא לעמוד לרשותך בקשר עם רשויות המס ולהפוך אותו לקשר פשוט, קל, מהיר, יעיל ורגוע. הקשר הזה מלחיץ אותך? הדרישות שלהם מפחידות אותך? אין לך מושג איך לקרוא את זה? המכתבים מהרשויות נשארים אצלך על השידה סגורים?
אז כמו שאמרתי, אני כאן בדיוק בשביל זה. אני אפתח את המעטפות האלו ואעשה לך סדר, והסדר הזה יאפשר לך לנהל את חייך ואת העסק שלך עם המון שקט נפשי, ללא התעסקות מול הרשויות ובמינימום תשלומי מסים.
עד כאן, אנחנו ביחד? נשמע טוב? אז נמשיך.
כמו שאולי הבנת, אצלי הדברים תמיד עובדים ביחד. אני לצדך. הלקוח הוא מבחינתי – המרכז. אני אוהבת את עבודתי ומקצוענית בהווייתי, ולכן שואפת לספק לכל לקוח ולכל לקוחה יחס מקצועי אישי ומסור – במלוא הרצינות הראויה. השירותים שאני מספקת ניתנים מתוך התבוננות רחבה והתייחסות לכל פרט הרלוונטי לסוג השירות הנדרש.

הערכים המרכזיים שמובילים אותי הם מקצועיות, שירות ברמה הגבוהה ביותר ודאגה להצלחתך העסקית. מתוך הערכים האלו, אני וצוות משרדי מוודאים שכל התקשורת שלך עם רשויות המס תתקיים באופן תקין, יעיל וחסכוני, בלי כאבי ראש, ואני מלווה אותך באופן צמוד לטובת הצלחת העסק שלך וההתפתחות שלו.

עם לקוחותיי נמנים עצמאיים העובדים בהיקפי פעילות קטנים ובינוניים, עוסקים מורשים ופטורים, חברות בע"מ, שותפויות ועוד, מכל קשת הענפים: עורכי דין, רופאים, יועצים, אדריכלים, מעצבי שיער, בעלי מלאכה, מתווכים, מורים לנהיגה, קוסמטיקאיות, גנים ומשפחתונים, מסעדות, חברות נותנות שירותים, חברות יצרניות, עובדים שכירים בכירים ועוד.
אשמח מאוד לעמוד גם לרשותך!

רוצה להכיר את הרקע המקצועי שלי? בשמחה.
אז כמו שסיפרתי בהתחלה, אני יועצת מס, רשומה בפנקס יועצי המס כבעלת מקצוע מוסמכת, הרשאית לייצג לקוחות מול הרשויות. אני בעלת למעלה מ- 20 שנות ניסיון בתחום, ובעלת משרד לייעוץ מס במודיעין החל משנת 2002.
התחלתי את דרכי כיועצת מס בשנת 1993, במחלקת המיסים של חברה גדולה שסיפקה שירותי ראיית חשבון. עם השנים צמחתי, התפתחתי, גדלתי והתקדמתי, ועברתי לתפקיד מנהלת חשבונות ראשית בחברת רואי חשבון. מספר שנים לאחר מכן כבר שימשתי אחראית על תחום הכספים והנהלת החשבונות בחברה, תפקיד שכלל עבודה מול מנכ"ל החברה, כמו גם מול הדירקטוריון והבנקים.

ידע, ניסיון ומקצועיות שעושים את ההבדל
לאורך השנים צברתי ניסיון רב בייצוג מוצלח של לקוחות מול רשויות המס – מס הכנסה, מע"מ והמוסד לביטוח לאומי. חרטתי על דגלי להעניק לכל לקוחותיי ליווי צמוד, לחסוך להם את כל ההתעסקות עם הרשויות ולהוריד למינימום את גובה המסים שהם משלמים,  וכך אני אכן פועלת. לקוחותיי מקבלים ממני כלים מקצועיים להתנהלות נכונה מול הרשויות, וכך אעשה גם כשאעניק לך שירות.

בעיניי, ייעוץ מס איננו רק ניהול ספרים, אלא ראייה כוללת של ההתנהלות הפיננסית של הלקוח וחתירה לכך שתשלום המסים יהיה דבר מתוכנן וידוע מראש ושההכנסה הפנויה תהיה גדולה יותר. כל אלה, במקביל להורדת העומס הבירוקרטי מסדר יומו של הלקוח, מהווים את הקו המנחה של עבודתי.

אני, לימור בראל חדד, בעלת משרד לייעוץ מס במודיעין, אשמח לעמוד לרשותך. אני מתחייבת לבצע עבורך את העבודה על הצד הטוב ביותר, ביעילות במקצועיות, ולפעול עבורך לתשלום המס הנמוך ביותר ולחסכון משמעותי של זמן וכסף. 

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ חייג עכשיו 050-8616168 או צור עמי קשר כאן ואשמח לעמוד לשירותך.
ואם מקום מגורייך באזור מודיעין – זכית גם לקרבה פיזית. משרדי ממוקם במודיעין ואשמח להעניק לך שירות קרוב לבית וקרוב ללב.