הידעת ?

החלפת מקום עבודה ב-6 השנים האחרונות?   יש לך ילד הלומד בחינוך המיוחד?   קיבלת דמי אבטלה ?  בדוק זכאותך לקבלת החזרי מס.  לחץ כאן: החזרי מס לפרטים נוספים.

הישארו מעודכנים

הרשמו לרשימת הדיוור של משרדנו, ונעדכן אתכם בחדשות, עדכונים ומידע חשוב

פתיחת עסק חדש

מזל טוב! החלטת... ועכשיו, איך מתחילים?

החלטת לפתוח עסק חדש? מזל טוב! החלטה מרגשת שטמונים בחובה הרבה מאוד התלבטויות, מחשבות, חששות וגם שמחה, ולצד אלו גם הרבה משימות לביצוע מול הרשויות.

אני, לימור בראל-חדד, יועצת מס מקצועית ומנוסה ובעלת משרד יעוץ מס במודיעין, כאן כדי לצעוד איתך יד ביד בדרכך החדשה: להתרגש איתך, ללוות, להסביר, להדריך, לייעץ ולהוריד לך מהראש את המשימות שיש לבצע מול הרשויות, כך שכל עיסוקך יהיה לעשות את צעדיו הראשונים של העסק שלך בבטחה ועל הצד הטוב ביותר!
מה צריך לעשות בעת פתיחת עסק חדש ואיך אני אסייע לך בכך?

בהחלטה לפתוח עסק טמונים גם המון פחדים. רשמיות הקשר מול המוסדות השונים -  מע"מ, ביטוח לאומי, מס הכנסה -  מאוד מלחיצה. יהיה עליך לדווח לרשויות, מה המשמעות של ההתחייבות הזו? מה יקרה אם העסק לא יהיה רווחי בכלל? מה המשאבים שיידרשו ממך רק מעצם היותך עצמאי? יש אנשים שהפחד מקיום הקשר עם הרשויות פשוט מלחיץ אותם, ויש כאלו שהפחד ממש משתק אותם. אני כאן בשביל כולם – בשבילך ובשביל כל מי שיצא לדרך העצמאית ורוצה לקבל ליווי על קרקע בטוחה ואיתנה בכל הקשור לניהול הקשר עם הרשויות ולניהול הפיננסי של העסק.

בפגישתנו הראשונה, עם צאתו של העסק שלך לדרך, אסייע לך לבחור מה צורת ההתאגדות הנכונה לך, האם עוסק מורשה? עוסק פטור? אולי חברה בע"מ? אני אסייע לך להבחין בין כל האפשרויות, אציג בפניך את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות הרלוונטיות לך וביחד נחליט מה צורת העיסוק הנכונה והמתאימה לסוג הפעילות הצפויה לך.

לאחר קבלת ההחלטות העקרוניות, אני וצוות משרדי נבצע עבורך את הצעדים הראשונים בקשר מול רשויות המס ובהיבטים הפיננסיים הדרושים לך. בין השאר נפעל לביצוע רישום מהיר ברשויות, על מנת להבטיח שבמידה וישנן הוצאות הקודמות להכנסות, שתהיה לך האפשרות לקזז הוצאות אלו. בעבר ניתן היה לבצע את פתיחת התיקים בתוך 90 יום מיום פתיחת העסק. היום אין זה כך, יש לפתוח את התיק באופן מיידי, בצמוד לפתיחת העסק.

זה מה שאני וצוות משרדי עושים עבורך עם צאתך לדרך בעסק חדש:
 • רישום במשרדי מע"מ
 • רישום במשרדי מס הכנסה
 • רישום כעצמאי בביטוח לאומי
 • פתיחת תיק ניכויים במס הכנסה ובביטוח לאומי – במידה ובעסק שלך יהיו עובדים
 • רישום שותפות אצל רשם השותפויות, במידה ומדובר בשותפות
 • רישום חברה בע"מ אצל רשם החברות במידה ומדובר בחברה
 • הנחייה בדבר הדפסת והפקת חשבוניות מס
 • הנחייה בדבר ספרי החשבונות שעליך לנהל וכיצד עושים זאת
 • הנחייה בדבר הוצאות מוכרות ולא מוכרות
 • פתיחת תיק ניהול חשבונות במשרדי והצמדת מנהלת חשבונות שתעמוד לרשותך לכל עניין
 • קבלת החלטות בדבר ביטוחים, פתיחת קופות גמל וקרנות השתלמות
גם העסק שלך יכול להיות בידיים טובות בכל מה שקשור לייעוץ מס – אני, לימור בראל חדד, מתחייבת לבצע עבורך את העבודה על הצד הטוב ביותר, ביעילות ובמקצועיות, ולפעול עבורך לתשלום המס הנמוך ביותר ולחסכון משמעותי של זמן וכסף. 

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת היכרות: זה מספר הטלפון שלי 050-8616168 וניתן לפנות אלי גם כאן ואשמח לקבוע פגישת היכרות.

ואם מקום מגורייך באזור מודיעין – זכית גם לקרבה פיזית. משרדי ממוקם במודיעין ואשמח להעניק לך שירות קרוב לבית וקרוב ללב.