הידעת ?

החלפת מקום עבודה ב-6 השנים האחרונות?   יש לך ילד הלומד בחינוך המיוחד?   קיבלת דמי אבטלה ?  בדוק זכאותך לקבלת החזרי מס.  לחץ כאן: החזרי מס לפרטים נוספים.

הישארו מעודכנים

הרשמו לרשימת הדיוור של משרדנו, ונעדכן אתכם בחדשות, עדכונים ומידע חשוב

תלושי שכר

הכנת משכורות – מה זה הכאב ראש הזה?

יש בעסק שלך עובדים? ועם הצטרפות העובדים לעסק הצטרף גם הלחץ של הכנת משכורות? בוודאי. איך עושים את זה? יש המון פרטים...! יש המון סעיפים...! בטוח טעיתי איפשהו או שכחתי משהו! ולימור, אם אני טועה, יכולות להיות לטעויות שלי השלכות על גובה המשכורות או על זכויות של העובדים?

התשובה הקצרה היא 'כן', אבל התשובה המלאה והמפורטת היא שכן, משכורות זה עניין מורכב, ואני כאן כדי לסייע לך לעבור את זה בשלום, מדי חודש בחודשו. מתוך הניסיון העשיר שלי, אני מבטיחה לך שבאפשרותך להירגע, כי תלושי שכר הם מעמודי התווך של המומחיות שלי. אני יודעת ומכירה כל פסיק ונקודה שצריכים להופיע בתלוש השכר של העובדים שלך ואני אשמח מאוד לשחרר אותך מהעיסוק הזה ולהתפנות לעיקר –  ניהול העסק שלך.
אז איך מכינים משכורות ומה אמרים סעיפי תלוש המשכורת?
על פי החוק בישראל, עליך להוציא לעובדים שלך תלושי משכורת מדי חודש, בהתאם להוראות החוק להגנת השכר. תלוש המשכורת הוא מסמך משפטי המשמש את עובדיך לא רק כמידע עבורם, אלא גם כמסמך המעיד על מצבם הפיננסי בפני בנקים ומוסדות נוספים. הכנת המשכורות בארץ היא מורכבת, כי היא מתייחסת להרבה מאוד פרמטרים, בהם הסכם העבודה שלך מול העובד, מצבו המשפחתי, מקום מגוריו, השכלתו וניסיונו ועוד.

תלוש המשכורת עצמו כולל מספר רב של  סעיפים. חלקו הראשון מציג את פרטי המעסיק  ואת פרטיו האישיים של העובד, כפי שמילא אותם 
תלוש המשכורת עצמו כולל מספר רב של סעיפים. חלקו הראשון מציג את פרטי המעסיק  ואת פרטיו האישיים של העובד, כפי שמילא אותם בטופס 101 עת התקבל לעבודה. 
כל פרט מהפרטים המצוינים על ידי העובד הוא חשוב,  היות שאלו מהווים את הבסיס לחישוב שכרו. 

החלק השני של תלוש המשכורת מציג פירוט של רכיבי השכר, כולל ניכוי מסים וניכויים אישיים  (הפרשות לקופות גמל וכדומה).

 החלק השלישי של תלוש המשכורת כולל מידע על סכומים מצטברים של רכיבים מסוימים בתלוש המשכורת, למשל: גובה המשכורת מתחילת השנה, צבירת ימי חופשה וימי מחלה ועוד. 
מה אני מציעה לך?

אני לימור בראל-חדד, יועצת מס מקצועית ובעלת משרד יעוץ מס במודיעין, מציעה לך את המומחיות שלי בנושא שכר. המומחיות שלי הולכת לחסוך לך הרבה 'כאב ראש', זמן וגם כסף והכנת המשכורות של העובדים שלך תהיה בידיים אמינות, בטוחות וטובות.
  • במידה ועד כה לא העסקת עובדים, אני מבצעת עבורך את פתיחת תיק הניכויים במס הכנסה ובביטוח לאומי, באמצעותו מבוצע תשלום המסים עבור עובדיך.
  • אני מרכזת את כל המידע הדרוש להכנת המשכורות, כולל איסוף טפסי 101 מהעובדים בכל פתיחת שנה.
  • אני מבצעת את החישובים באופן מדויק ובתשומת לב רבה לכל פרט מפרטי העובד וההעסקה שלו, היכולים להשפיע על נתוני המשכורת. 
  • אני מתייחסת בחישוב השכר לכל פרטי דיני העבודה, אני בקיאה בידע הרלוונטי, ושומרת על רמת עדכון גבוהה במיוחד, שלי ושל צוות משרדי.
  • אני מבצעת את עבודת המשכורות תוך עמידה בזמנים והקפדה על סעיפי החוק, כך שעובדיך מקבלים את תלושי המשכורת שלהם מדי חודש בזמן ובדיוק מוחלט.
  • אני מתעדת את כל החומר שעל בסיסו הוכנו תלושי המשכורת.
אני, לימור בראל חדד, מתחייבת לבצע עבורך את עבודת הכנת המשכורות על הצד הטוב ביותר, ביעילות ובמקצועיות, תוך הקפדה על עמידה בזמנים ובכל דרישות החוק. עד ה- 10 לחודש יהיו בידיך תלושי המשכורת והרבה שקט נפשי. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת היכרות: זה מספר הטלפון שלי 050-8616168 וניתן לפנות אלי גם כאן ואשמח לקבוע פגישת היכרות.

ואם מקום מגורייך באזור מודיעין – זכית גם לקרבה פיזית. משרדי ממוקם במודיעין ואשמח להעניק לך שירות קרוב לבית וקרוב ללב.